6c klasės mokinių išvyka į Kauną

 

Gruodžio 27d. 6c klasės mokiniai vyko į ekskursiją į Kauną. Ekskursiją pradėjome aktyvia veikla „Lazertrone“. Ši pramoga patiko visiems. Jos metu vyko komandinis darbas ir mes dar labiau įsitikinome, kaip svarbu komandoje visiems darniai dirbti kartu. Kadangi „šaudėmės“ anksti ryte, po šios pramogos visi likome energingi ir kupini geriausių įspūdžių.

Iš „Lazertrono“ vykome į istorinę Lietuvos Prezidentūrą Kaune. Čia vyko edukacinis užsiėmimas „Kol nebuvo interneto: paštas, radijas ir aviacija tarpukario Lietuvoje“. Užsiėmimo gidas papasakojo apie pirmą lietuvišką filmą: kaip jis buvo statomas, kas vaidino, kiek kainavo bilietai, kaip žmonės keliavo pasižiūrėti šio filmo. Atsakinėdami į klausimus sužinojome apie įdomiausias „Lituanicos“, „Lituanicos II“ ir „Anbo IV“ eskadrilės skrydžių detales. Kai kurie iš mūsų tapę radijo diktoriais pranešė draugams reikšmingiausias tarpukario Lietuvos žinias. Žaisdami žaidimą „Dingusių laiškų skyriaus paštininkai“ turėjome atspėti, kuriam  Lietuvos prezidentui skirtas laiškas. Taip pat dalyvavome trumpoje ekskursijoje po parodą „100 Reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių“ ir žaidėme įvairius žaidimus.

Mūsų kelionė tęsėsi toliau. Mes apsilankėme gyvūnų prieglaudoje „Nuaras“. Čia gyvenantiems beglobiams gyvūnams nuvežėme dovanų: kraiko, pašaro. Graudu išgirsti, kaip žmonės atsisako kažkada mylėtų savo augintinių, tačiau gera žinoti, kad yra žmonių, kurie pasirūpina pamestais, beglobiais gyvūnais.

Atostogų diena kartu su bendraklasiais prabėgo įdomiai.

Vaiva Leskauskaitė, Antėja Stiklakytė, 6c klasė