Angelų sargų dienos akcija

Spalio 2 d. šalyje minima Policijos diena. Angelų sargų – Policijos diena pirmą kartą paminėta 1921 metų spalio 2 dieną Kaune, o profesine švente oficialiai paskelbta 1924 metais.

Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai kartu su mokytojais labai atsakingai ruošėsi pareigūnų  sveikinimui. Su dailės mokytojos V. Eidukaitytės pagalba mokiniai aptarinėjo savo būsimų piešinių tematiką. 7b klasės vadovė I. Juškevičienė kartu su auklėtiniais parengė nuostabų žodinį sveikinimą.

Mokykloje plėtojamas socialinis-emocinis ugdymas. Akcijos organizatorė vyr. socialinė pedagogė T. Komskienė,  pabrėžia tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarbą. Labai svarbu ugdyti vaikų pagarbą, supratingumą ir norą žinoti apie suaugusių žmonių darbą, emocijas, vykdant savo pareigas, galėti betarpiškai bendrauti su įvairių profesijų atstovais.

Labai gaila, kad šiemet dėl pandemijos nevyko tradiciniai renginiai.  Profesinę šventę pareigūnai minėjo simboliškai, savo kolektyvuose. Mokiniai negalėjo asmeniškai nuovadoje pasveikinti pareigūnų, tačiau perduoda savo pagarbą  per piešinius, kurie demonstruojami mokykloje visai bendruomenei.