Atvirų durų diena Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje

2018-12-06 aplinkosauginio projekto „Aplinka – gamtos ir žmogaus kūrinys – 3“ nariai su vadovėmis Rasa Žemaitienė ir Daiva Vaitiekūniene vyko į atvirų durų dieną Kauno MAIK.

Renginio metu kalbėjo kolegijos direktorius V. Lygis. Jis papasakojo kolegijos įkūrimo istoriją, pristatė vykdomas veiklas, aptarė karjeros galimybes. Šioje ugdymo įstaigoje buvo atidaryta respublikinė paroda-konkursas „Žiemos puokštė“, kurioje darbus eksponavo ir mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai: D Bartusevičiūtė bei M. Stravinskaitės. Mokines kūrybiniams darbams įkvėpė dailės mokytoja V. Eidukaitytė.

Moksleiviai išbandė kai kuriuos technologinius procesus, dalyvavo A. Tebėtos ir R. Bakio paskaitose, “Pažinkime mus supančią aplinką“, „Hidrotechnika mūsų kasdienybėje“, bendravo su studentais. Pedagogams vyko seminaras „Miškininkystės istorija. Faktai ir emocijos“. „Ką veikia miškiniai ?“ ,„Saugomos teritorijos Lietuvos miškuose“.  Atvirų durų dienos metu vyko respublikinio konkurso ,,Šviesk, Kalėdų  žvaigžde!“ ir ,,Atėjo šventė į namus“ apžiūrėjimas ir konkurso nugalėtojų paskelbimas.

R.Žemaitienė