EKOLOGINIS PROJEKTAS „APGAUBKITE ŽEMĘ RŪPESČIU“

Kovo 20-ąją minimas ne tik pavasario lygiadienis, o ir Pasaulinė Žemės diena, primenanti, kad kiekvieno mūsų pareiga yra rūpintis aplinka, kurioje gyvename.

Šią dieną vyko projekto „Apgaubkite Žemę rūpesčiu“ renginiai: Žemės pasveikinimas, Žemės vėliavos iškėlimas prie Kazlų Rūdos savivaldybės ir renginys, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti.
Žemės vėliavos iškėlimo ceremonijoje dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės ugdymo įstaigų auklėtiniai bei svečiai. Žemės dienos minėjimo dalyvių sąmoningumą žadino Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorius Valdas Kazlas, savivaldybės ekologas Juozas Vitukynas. Pasibaigus oficialioms sveikinimo kalboms, šalia Kazlų Rūdos savivaldybės vėliavos ir Lietuvos trispalvės pakilo dar viena vėliava – su Žemės rutuliu centre. 
Visus šventės dalyvius eilėmis ir dainomis sveikino Aušrelės Lasinskienės bei Rovenos Venslaukienės ruošti Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos mokiniai. Renginys, skirtas Pasaulinei žemės dienai paminėti, vyko Kazlų Rūdos savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Kazlų Rūdos savivaldybės ugdymo įstaigų komandos pristatė savo namų darbų užduotį ir meniniu numeriu pasveikino susirinkusiuosius. Renginio vedėjos: Viltė, Vaiva, Mija, ruoštos mokytojos Nijolės Gelgotienės vykdė komandinę „Gudročio“ viktoriną. Renginio pabaigoje įvyko apdovanojimas.
Džiaugiamės, kad visų mokyklų mokiniai dalyvavo šiame, jau tradiciniu tapusiame renginyje, ir viliamės, kad ateinančios kartos besąlygiškai mylės mūsų planetą – Žemę.