Gerų darbų diena Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinėje mokykloje

2018-12-13 mūsų ugdymo namuose po jaukiu apsnigtu stogu tilpo gerumu alsuojančių širdžių jūra.

Mokytojos N. Gelgotienės iniciatyva ir visų pedagogų jos idėjos skleisti gerumą įvairiomis veiklomis palaikymu buvo nuveikta begalė darbų. Džiaugėmės prakartėlių parodos rengimu, gerumo angelų ir atvirukų kūrimu, kuriuos vėliau įteikėme ne tik įvairiems mokyklos darbuotojams, bet ir seneliams Senelių namuose, Saulės mokyklos mokiniams.

Bažnyčios prieššventinis tvarkymas, lesyklėlių gamyba, eglutės žaisliukų ir kalėdinės fotosienos kūrimas teikė daugybę gerų emocijų. Taip pat mokytojų kapų lankymas, atminties žvakučių uždegimas teikė ramybės, priminė, jog visi šioje žemėje esame tik svečiai. Gerų emocijų dovanojimą kitiems atvėrė galimybė diskutuoti apie gerumą, „Mano prakartėlė“ filmo kūrimas, gerų darbų kalendoriaus gamyba, pasveikinimai mokytojams senjorams.

Šventinės eglutės įžiebimas mokykloje suteikė dar daugiau pozityvo kurti, tobulėti, mokytis – buvo išdalinta šūsnis įvairių padėkų, skirtų „Talentų dienos“ kūrybingiesiems, sportiškiesiems, valingiesiems. Džiaugiamės šia gerumo skleidimo iniciatyva, puikiu mokytojų kolektyvu bei dar šaunesniais mūsų ugdytojais.