GERŲ DARBŲ diena

 Šviesos diena, Šv. Liucija(Šiuo metu lietuviai nuo seno pradėdavo švęsti žiemos saulėgrįžą. Šią dieną jau būdavo laukiama saulės sugrįžtant.Į Lietuvą atėjus krikščionybei, ši šventė sutapatinta su šv. Liucijos varduvėmis.

Pasakojama, kad šv. Liucija (lot. „šviesa“) savo maldomis išgydžiusi sergančią motiną. Motinai pasveikus, jos abi pardavė visą savo turtą ir išdalino vargšams. Dėl tokio poelgio supyko Liucijos sužadėtinis ir paskundė ją teismui, kuris nuteisė Liuciją sudeginti ant laužo. Šv. Liucija dabar yra krikščioniškas šviesos simbolis.) Taip ši diena tapo GERŲ DARBŲ diena. Kalėdų laukimo laikotarpis pilnas rūpesčių dėl dovanų, dėl vaišių, dėl pramogų. Verta stabtelti ir prisiminti, kad žmogų labiausiai puošia ir džiugina geri darbai, pagalba, atjauta, dėmesingumas. Todėl mūsų mokykloje pakvietėme visus norinčius užrašyti savo padarytus ir būsimus gerus darbus ant „Gerų darbų sienos“.

?????????????????????? Picture 003 Picture 005 Picture 006 Picture 009 Picture 010 Picture 011 Picture 012 Picture 013 Picture 014 Picture 015 Picture 016 Picture 017 Picture 018 Picture 019 Picture 020