Įdomios klasės valandėlės

Kovo 4d. 7c klasės mokiniams klasės valandėlė vyko UAB „Sparta Textile“. Įmonėje siuvami apatiniai drabužiai. Mokinius pasitiko ir išsamiai apie įmonės veiklą papasakojo gamybos vadovė Gitana Kamičaitienė. Ekskursija prasidėjo pirmame aukšte, ten, kur savo kelią pradeda įmonės produkcija.

Mokiniai susipažino su medžiagomis, jų sudėtimi, sandėliavimu. Liftu pakilę į antrą aukštą jie pamatė, kaip medžiaga paruošiama sukirpimui, sukerpama, apsiuvamos atskiros gaminių detalės, jos sugrupuojamos ir keliauja į siuvimo cechą. Čia detalės susiuvamos, vėliau tikrinama gaminių kokybė, gaminiai supakuojami. Klasės valandėlės metu mokiniai susipažino su siuvėjos, sukirpėjos, pakuotojos, mechaniko specialybėmis.

5a klasės mokiniai vyko į susitikimą su Marijampolės apskrities VPK, Kazlų Rūdos policijos komisariato darbuotojais. Čia jiems vyko klasės valandėlė, kurios metu mokiniai susipažino su įdomiu, bet sunkiu policijos darbuotojų darbu, sužinojo, kur galima įgyti šias profesijas. Policijos darbuotojai išsamiai atsakė į vaikų klausimus, aprodė savo automobilius. Visi mokiniai gavo po dovaną, atšvaitą, kad deramai jį segėdami būtų saugūs kelyje. 

Visų mokinių ir klasės vadovės vardu dėkoju tėveliams, padėjusiems suorganizuoti įdomias klasės valandėles, ir darbuotojams, kurie jas pravedė. 

Mokytoja Regina Vaivadienė