LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Taip jau sutapo, kad kovo 8 d. 8-ą kartą Kazlų Rūdos švietimo įstaigų bendruomenės, suburtos Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos organizatorių ir visos bendruomenės, nešinos vėliavos spalvų balionais, mokyklų atributika, vėliavėlėmis, vėtrungėmis susirinko Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos kieme netradiciškai, džiugiai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. 

Nešini savo pasiūlymais visi susirinko į akciją „Mes esame čia“, jog parodytų, kad mūsų miestas gali būti dar gražesnis, jaukesnis ir modernesnis. Ruošdamiesi Kovo 11-osios minėjimui, mokiniai ir mokytojai aptarė savo svajones, norus, susijusius su Kazlų Rūdos ateitimi.
Prieš akciją Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos mokiniai pagamintomis gėlėmis papuošė Atgimimo gatvės gėlių vazonus.
Mažieji akcijos „Mes esame čia“ dalyviai spalvotomis kreidelėmis piešė ant grindinio. Vyresnieji visų mokyklų mokiniai į organizatorių paruoštą popieriaus ritinį surašė sveikinimus Lietuvai, savo mintis ir pasiūlymus apie mūsų miesto ateitį. Išmatavus ritinį paaiškėjo, kad tų minčių ne taip jau mažai – 19 metrų, lygiai tiek, kiek metų šiemet sukanka Kazlų Rūdos savivaldybei!
Susirinkusius pasveikino miesto vadovai ir rengėjai. Džiaugsmingais šūksniais buvo pasitikti tradicinio bėgimo „Tiltas iš praeities į dabartį“ dalyviai. Kilo į dangų spalvingų balionų puokštės, džiugindamos visus, kurdamos šventinę nuotaiką…
Palinkėjimai, surašyti į popieriaus ritinį, organizatorių buvo įteikti Švietimo skyriaus vedėjai Betai Zaveckienei. Ji buvo įpareigota mokinių pasiūlymus įteikti naujam Kazlų Rūdos merui ir pristatyti naujai savivaldybės Tarybai.
Dėkojame visoms švietimo įstaigų bendruomenėms aktyviai dalyvavusioms šventėje. Dėkojame Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai ir seimo nariui Juozui Olekui už nuoširdų akcijos palaikymą ir suteiktą paramą.