Mūsų bendruomenė susitikimuose su Šventuoju Tėvu Pranciškumi

Popiežiaus Pranciškaus vizitas tapo netikėtai ryškiu Lietuvos laisvės šimtmečio epizodu. Ir mūsų mokyklos bendruomenės nariai jame dalyvavo abu kartus – tiek Vilniuje, tiek Kaune.

Kazlų Rūdos Pr. Dovydaičio pagrindinės mokyklos 8 – 9 klasių mokiniai su tikybos mokytoja J. Paužiene rugsėjo 22 d. dalyvavo Jaunimo susitikime su popiežiumi Vilniuje. Čia susitikome ir su Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos moksleiviais. Visi kartu įsijungėme į didžiulę 60 tūkstančių žmonių minią Katedros aikštėje ir jos prieigose. Mūsų mokinukai mielai šoko, pritarė čia skambančioms jaunimo dainoms, giesmėms, klausėsi dvasią keliančių tikėjimo liudijimų.

Šventasis Tėvas sunkumus patarė įveikti malda ir pagalba kitiems. Jis teigė, kad susitikimas su Jėzumi mums primena, jog „neturi reikšmės priešininko stiprumas, ar laimi Kauno „Žalgiris“, ar Vilniaus „Lietuvos rytas“. Nesvarbu rezultatas, svarbu, kad Viešpats su mumis.“  Popiežius drąsino jaunimą sakydamas: „Sekti Jėzumi – tai uždegantis nuotykis, kuris suteikia mūsų gyvenimui prasmę, leidžia mums pasijusti bendruomenės dalimi. Mielas jaunime, tikrai verta sekti Kristumi. Nebijokime  dalyvauti revoliucijoje, į kurią jis kviečia, – švelnumo revoliucijoje.“

O Rugsėjo 23 d. į susitikimą su popiežiumi Pranciškumi Kaune nuvyko ir mokytojai su savo šeimų nariais. Visi kartu dalyvavome Šventojo Tėvo aukojamose Šv. Mišiose Santakos slėnyje.

Pasisėmę stiprybės, visi – ir mokiniai, ir mokytojai – tęsime 2018 – 2019 mokslo metus, stengdamiesi perteikti popiežiaus Pranciškaus raginimą saugoti tautos valstybinę tapatybę ir puoselėti pamatines vertybes.

dav
dav
dav
dig
dav
dav
dav
dav
dav