Pasaulinė turizmo diena

Rugsėjo 27 d., minint Pasaulinę turizmo dieną ir atsiliepiant į LR Prezidento Gitano Nausėdos kvietimą žingsniuojant kurti žalesnę Lietuv dalyvauti Nacionaliniame judumo iššūkyje „Žingsniuok už savo mokyklą“, parsisiunčiantmobiliąją programėlę #walk15 ir prisijungiant prie Mokyklų iššūkio, vyksiančio iki lapkričio 16 d.

Šią dieną mokiniai galėjo šbandyti savo jėgas Iššūkio I etape – dalyvauti integruotose dalykų ir fizinio ugdymo pamokose, mokantis, sukant ratus ir skaičiuojantžingsnius Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos stadione. Renginio atidarymo metu buvo pagerbti ir prizais apdovanoti
praeitų mokslo metų projekto „Keliauk, judėk, pažink“ aktyviausieji dalyviai. Po metų nuotolinio mokymosi smagu buvo išvysti mūsų šauniąją merginų šokių grupę, pristatančią naują šokį „Azukita“. Merginos prižadėjo visus šio šokio išmokyti Judriųjų pertraukų metu.
Puikus oras, varžybų azartas, neįtikėtini individualūs pasirodymai lėmė įspūdingus rezultatus – nužingsniuotas 2371 ratas, 812 350 žingsnių!
Sveikiname Nacionalinio judumo iššūkio „Žingsniuok už savo mokyklą“ I etapo Prano Dovydaičio progimnazijoje nugalėtojus – 5a klasę ir geriausiųjų žingsniuotojų penketuką!
Projekto „Keliauk, judėk, pažink“ organizatoriai