Projekto „Atrask save tarp draugų“ mokiniai dalyvauja paskutiniuose renginiuose

Mokykloje projekto „Atrask save tarp draugų“ veikla eina į pabaigą.  Gruodžio 20d. projekto dalyviai susitiko su visuomenės sveikatos specialiste Agne Stankevičiene ir išklausė paskaitą „Sveikos mitybos įvadas“. Mokiniai buvo supažindinti su sveikos mitybos reikšme augančiam organizmui, dalyvavo viktorinoje, gavo patarimų jiems rūpimais klausimais.

Mokiniai dalyvavo užsiėmime „Atrask save tarp draugų“, kurį vedė projekto vadovės. Visi noriai ir aktyviai išsakė savo mintis apie draugystę, įsiliejo į diskusiją. Su malonumu vaikai pasidalino pačių patirtais įspūdžiais viso projekto metu. Visi teigia, kad šis projektas jiems labai patiko, kad jie išmoko geriau bendrauti, puikiai praleido laiką.

Kiekvienas socializacijos projektas yra orientuotas į kultūrinį, profesinį vaikų bei paauglių užimtumą. Jo metu suaktyvėja  mokinių veikla mokyklos gyvenime, jie turi daugiau saviraiškos galimybių, pagerėja mokinių savęs vertinimas, tarpusavio santykiai, sustiprėja empatijos ir bendravimo įgūdžiai. Projekto metu įgytą informaciją ir žinias vaikai gali  pritaikyti tolimesniame gyvenime, formuojasi jų gyvenimo asmeniniai ir socialiniai įgūdžiai.

Džiugu, kad organizuojant įvairių projektų konkursus, didelis dėmesys yra skiriamas socializacijos projektų įgyvendinimui. Projekto „Atrask save tarp draugų“ dalyviai ir jo vadovės dėkoja Kazlų Rūdos savivaldybei ir UAB „Mars Lietuva“ prisidėjus prie šio projekto vykdymo bei paramos.

Projekto vadovės