SUSITIKIMAS TAIZE PAMALDOSE GARLIAVOJE

Kovo 1 dieną grupelė Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos mokinių ir mokytojų nuvyko į Garliavos Švč. Trejybės bažnyčioje jaunimo organizuojamas Taize pamaldas.

Jų metu su miestelio bendruomene meldėmės, giedojome giesmes. Po pamaldų visas jaunimas ir dalis suaugusiųjų susirinko į parapijos namus prie vaišių stalo pasidalinti išgyventa patirtimi. 
Ko gero, labiausiai šios dienos įspūdžius gali perteikti dalyvių mintys. „ Man labai patiko šis susikaupimo vakaras. Manau, kad visada reikia rimtosios ir linksmosios dalies. Per Taize pamaldas galėjome susikaupti ir pajusti ramybę, išriedėjo net kelios ašaros… O ir susiradau naujų draugų! Visi žmonės ten tokie malonūs ir draugiški. Jie man buvo kaip šeima. Dėkoju visam ten esančiam jaunimui, jaunimo vadovui vargonininkui Viktorui ir mūsų mylimai mokytojai Jolitai. Tikiuosi daugiau tokių išvykų, kurios padeda rasti ir ramybę savyje, ir tapti drąsesniu žmogumi.“ (Gabija G. iš 8b kl.).
Kitoms vakaro dalyvėms ši išvyka taip pat tapo puikia bendravimo pamoka. „Labai patiko, kad aš susipažinau su gerais žmonėmis. Buvo labai smagu!..“(Viktorija B. iš 7b kl.) „Atvirai kalbant, patiko bendrauti su visais, pažinti vienas kitą, sužinoti kitų žmonių svajones!.. Manau, pavyko bandymas svajoti kartu su kitais bendraamžiais, atrasti ramybę, išreikšti tikėjimą kartu su kitais žmonėmis. Ypač gera giedoti giesmes ir po truputį atrasti save… Daugiau tokių išvykų kaip ši!“ (Samanta B. iš 9a kl.)
Taigi šis ypatingas penktadienis suteikė išties vertingą patirtį mūsų mokinukėms, dalyvavusioms pamaldose ir susitikime su jaunimu Garliavoje. Be abejo, sustiprino tikėjimą bendra malda, sakraliniu giedojimu, įžiebė geros ateities viltį.